Астронавти шатлу Discovery почали перший вихід у відкритий космос

Астронавти шатлу вийшли у відкритий космос, щоб замінити на МКС контейнер для рідкого аміаку, який використовується в системі терморегулювання орбітального комплексу.

Астронавти шатлу Discovery Клейтон Андерсон і Рік Мастраччіо почали перший з трьох запланованих на нинішній політ виходів у відкритий космос.

Як повідомили в НАСА, основним завданням виходу стане підготовка до заміни на зовнішній поверхні Міжнародної космічної станції (МКС) контейнера для рідкого аміаку, який використовується в системі терморегулювання орбітального комплексу.

Відповідно до програми робіт, під час першого виходу в космос астронавти від'єднають шланги від старого бака, після чого їм належить перебратися у вантажний відсік Discovery. Там вони розфіксують новий, доставлений із Землі, бак. За допомогою "руки"-маніпулятора, якою з борту МКС будуть керувати астронавти Стефані Уїлсон і Джим Даттон, новий бак буде переміщений на зовнішню поверхню станції, де його закріплять. Старий бак буде перенесений у відсік корисного навантаження шатлу для відправки на Землю.

Перед виходом у космос астронавт Рік Мастраччіо розровіз, що "основним викликом майбутнього виходу стане координація роботи людей і машин". "Це буде справжня командна робота - Стефані і Джим будуть виконувати свою частину усередині станції, а ми з Клеєм - зовні. І, природно, всю свою діяльність ми будемо координувати з Землею", - відзначив він.

Читайте також:

Шатл Discovery пристикувався до МКС

Космічний корабель "Союз" з новим екіпажем зістикувався з МКС

З Байконуру стартував "Союз" з новим екіпажем МКС

 

ВідеоАстронавти шатлу Discovery почали перший вихід у космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: