Астронавти шатлу Endeavour вийшли у відкритий космос

Під час космічної прогулянки Ендрю Фейстель і Грегорі Шамітофф повинні замінити контейнери зі зразками різних матеріалів, встановлені зовні МКС.

Астронавти шатлу Endeavour вийшли у відкритий космос. Роботи за бортом станції почалися о 10:10 за Києвом.

Під час космічної прогулянки Ендрю Фейстель і Грегорі Шамітофф повинні замінити контейнери зі зразками різних матеріалів, встановлені зовні МКС. Зараз там знаходяться два контейнери MISSE 7, а астронавти встановлять замість них контейнер MISSE 8.

На Землі фахівці оцінять, як матеріали, що знаходяться в контейнерах, відреагували на перебування в космічному просторі. Крім того, попередній аналіз проведе команда шатла.

Всього в ході місії Endeavour, яка триватиме 16 днів, заплановано чотири виходи у відкритий космос.

Як відомо, це будуть останні космічні прогулянки, виконані членами екіпажу шатлів - нинішній політ Endeavour стане останнім у його кар'єрі, а в ході останнього польоту човника "Атлантіс", який відправиться на орбіту 28 червня, не заплановано виходів у відкритий космос.

Шаттл Endeavour стартував до МКС 16 травня 2011. Він доставив на станцію дорогий - близько двох мільярдів доларів - прилад AMS-02 для пошуку частинок антиматерії і темної матерії. Крім того, на борту шатла на орбіту прибули різні живі істоти, що відрізняються підвищеною стійкістю до екстремальних впливів космічного простору.

Читайте також:

Шатл Endeavour пошкодило під час шторму в штаті Флорида

Під час виходу астронавтів з Endeavour у відкритий космос стався витік аміаку

NASA влаштувало розпродаж всіх своїх шаттлів

ВідеоАстронавти шатлу Endeavour вийшли у відкритий космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: