Астроном пообіцяв, що в найближчі 20 років ми зустрінемося з інопланетянами

За словами російського астронома Андрія Фінкельштейна, 10% відомих планет в нашій галактиці схожі на Землю, і там, де можна знайти воду, можна знайти і життя.

Російський астроном Андрій Фінкельштейн, директор Інституту прикладної астрономії РАН заявив, що в найближчі два десятиліття людство виявить позаземні цивілізації.

Свою заяву Фінкельштейн зробив під час виступу на міжнародному форумі, присвяченому пошукам позаземного життя. Він, зокрема, наголосив, що виникнення життя так само неминуче, як формування атомів.

Астроном наголосив, що приблизно 10% відомих планет в нашій галактиці схожі на Землю, і там, де можна знайти воду, можна знайти і життя.

Нагадаємо, на початку року співробітники Британської академії наук закликали світове суспільство готуватися до швидкої зустрічі з позаземними цивілізаціями.

За підсумками дослідження, присвяченого питанням існування життя у Всесвіті, вчені прийшли до висновку про існування в Галактиці від десяти до ста позаземних цивілізацій.

Нещодавно астроном з Аргентини Серхіо Тоскано заявив, що за кометою Єленіна, яка наблизиться до Землі 10 вересня, летять космічні кораблі прибульців.

Читайте також:

Паніка в Інтернеті: інопланетяни прилетять на Землю 10 вересня

У Землі не вистачило грошей на пошук інопланетян

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Учені: людина приречена на самотність у Всесвіті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: