Астрономам вдалося сфотографувати космічну катастрофу

При зіткненні двох галактик, яке сфотографували учені, частину зоряного матеріалу галактик було викинуто в космічний простір, а частина була сильно стиснута.

Дослідники з Європейської південної обсерваторії (ESO) сфотографували зіткнення галактик в сузір'ї Водолія. Об'єкт, який цікавив астрономів, називається NGC 7252, або Arp 226, і віддалений від Сонячної системи на 220 мільйонів світлових років.

При зустрічі двох галактик частину матеріалу, з якого вони складаються, було викинуто в космічний простір, а частина була сильно стиснута. У таких регіонах протікали інтенсивні процеси зореутворення - вік скупчень світил, що з'явилися в результаті, коливається від 50 до 500 мільйонів років.

У ході даного дослідження астрономи спостерігали NGC 7252 за допомогою 2,2-метрового телескопа MPG / ESO, який знаходиться в обсерваторії Ла-Сілла в Чилі.

Вивчаючи зіткнення галактик, дослідники намагаються зрозуміти еволюцію Всесвіту, тому що подібні події відбувалися в ній дуже часто. Астрономи сходяться на тому, що в найближчі три або чотири мільярди років Чумацький Шлях зіткнеться зі своєю сусідкою - галактикою під назвою туманність Андромеди.

Читайте також:

Астроном спіймав з планети-близнюка Землі загадкові сигнали

Знайдена планета, придатна для життя

Астрономи виявили магнітні поля, які утворилися після Великого вибуху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: