Астрономи виявили раніше невідомий рукав Чумацького шляху

Серед вчених наразі немає спільної думки про те, якою є структура Чумацького Шляху. Частково справа у тім, що всередині його рукава, центр та інші структури закривають одне одного.

Американські астрономи виявили у Чумацького шляху новий рукав. Про це повідомляє видання The Astrophysical Journal Letters.

В даний час серед астрономів немає спільної думки про те, якою є структура Чумацького шляху. Частково це пояснюється тим, що всередині Чумацького шляху різні структури - рукава, галактичний центр та інші закривають один одного. Зараз вважається, що у галактики два основних рукави, званих рукавами Персея та Щита-Центавра.

Проаналізувавши дані, зібрані 1,2-метровим телескопом CFA, вчені виявили продовження рукава Щита-Центавра, розташоване на відстані приблизно 48 тисяч світлових років від галактичного центру.

За словами дослідників, рукав не був виявлений раніше тому, що розташовувався вище галактичної площини.

Зазначимо, нещодавно, використовуючи результати, зібрані телескопом "Кеплер", вчені змогли оцінити кількість планет в Чумацькому шляху - їх виявилося близько двох мільярдів. Для порівняння в галактиці 200-400 мільярдів зірок.

Нагадаємо також, нещодавно 28-річний астроном-аматор з Сіетла Нік Райсінгер відзняв унікальну повну панораму Чумацького шляху. Щоб охопити все нічне небо, йому довелося проїхати по планеті близько 90 тисяч кілометрів.

Читайте також:

У нашій Галактиці знайдено гігантську пилову хмару

Астрономи вирахували родовід Чумацького шляху

Поблизу Чумацького Шляху відбувається зіткнення стародавніх галактик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: