Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Астрономи знайшли "супер Землю", удвічі більшу за нашу. Там може існувати життя

Ця планета, ймовірно, багата на газ.

Вчені космічного агентства NASA віднайшли "супер Землю", яка удвічі більша за нашу планету Земля. Дослідники підозрюють, що там може існувати життя.

Про це йдеться на сайті NASA.

Надзвичайно велика планета розташована у сузір'ї Тільця на відстані 226 світлових років. Експерти кажуть, що ця скеляста планета може бути багата на газ, і вона схожа на Нептун. Нова планета здійснює один цикл кожні 313,3 дня.

Нова "покращена" Земля розташована у зірці K2-288, що складається з пари тьмяних зірок. Вони розташовані на відстані близько 8,2 млрд. кілометрів одна від одної, що приблизно у шість разів більше від відстані між Сатурном і Сонцем.

За даними NASA, більш яскрава з двох зірок становить приблизно половину розміру Сонця, а друга дорівнює лише одній третині Сонця.

"Супер Землю" відкрили двоє студентів - випускниця Адіна Файнштейн із Чиказького університету і Макенна Брістоу, студентка Університету Північної Кароліни Ешвілл. Вони працювали стажерами разом з Джошуа Шлідером, який є астрофізиком у Центрі космічних польотів імені Годдарда НАСА в Грінбелті.

Допитливі учні зробили висновок, проаналізувавши дані, зібрані телескопом Кеплера, в пошуках доказів транзитів, які представляють собою регулярне затемнення зірки.

Під час дослідження даних з четвертої серії спостережень з місії Кеплера в К2 вони помітили, що існує два ймовірних планетарних транзити. Однак їм потрібно було побачити третій, щоб вони могли заявити про існування планети напевне.

Врешті астрономи натрапили на Exoplanet Explorers, що дозволяє дивитися на спостереження Kepler K2. Тут молоді вчені знайшли потрібний третій транзит.

Файнштейн і її колеги не могли повірити, що вони пропустили цю інформацію. Тепер планету спробують дослідити детальніше.

Нагадаємо, китайський космічний апарат Queqiao, який призначений для ретрансляції сигналів місячного зонда Чаньє-4, відправив на Землю фотографії нашої планети і зворотного боку Місяця

Залиште свій коментар

Вибір редакції