Астрономів місії "Аполлон-10" вразила "дивна музика" з темного боку Місяця

Про це свідчать розсекречені записи переговорів.

Астронавти місії "Аполлон-10" під час польоту біля темного боку Місяця чули дивну музику, але вирішили не повідомляти про це в Центр управління польотами.

Про це свідчать розсекречені записи переговорів астронавтів, ідеться у в одному з епізодів програми NASA Unexplained File (Незрозумілі файли), пише Huffington post.

З'ясувалося, що таємничі звуки астронавти почули під час розстикування, саме тоді, коли вони протягом години були позбавлені зв'язку із Землею.

Як чутно на записі, загадкову "музику" астронавти обговорювали між собою, зазначивши її дивне звучання і необхідність визначити її джерело. Один із членів екіпажу назвав звуки "музикою з далекого космосу", інший порівняв її зі свистом.

Тож, члени місії "Аполлон-10" залишили все у секреті, бо вирішили, що їм ніхто не повірить.

Між іншим, автори епізоду програми зауважили, що джерелом "музики" могли стати заряджені частинки, які привели до інтерференції в радіозв'язку. Також науковці не виключають, що таємничі звуки виникли через перешкоди під час зв'язку між двома модулями.

Раніше повідомлялося, що американські астрономи знайшли в Сонячній системі загадкову дев'яту планету. Так, розрахунки показали, що планета обертається навколо Сонця на відстані 20 орбіт Нептуна. При цьому маса небесного тіла приблизно в 10 разів більше маси Землі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: