Австралійський сайт приймає SMS для інопланетян

Австралійський сайт дав бажаючим контактувати з іншими світами, можливість послати короткі тексти у відкритий космос.

Австралійський науковий журнал COSMOS почав прийом повідомлень для інопланетян. Всі бажаючі можуть відправити послання можливим мешканцям планети Глізе 581 d (Gliese 581d), що обертається довкола зірки Глізе 581, на відстані 20 світлових років від Землі.

Акція, що проходить в рамках австралійського Тижня науки, отримала назву "Привіт із Землі" (Hello From Earth). З середи і до 24 серпня бажаючі можуть зайти на сайт www.HelloFromEarth.net і опублікувати там повідомлення для інопланетян.

Очікуваний термін доставки - приблизно 20 років, і немає жодних гарантій відповіді.

"Це як послання в пляшці... Цікаво навіть не те, чи є хтось, хто почує послання, а що саме громадськість скаже розумному життю на іншій планете", - сказав представник проекту "Привіт із Землі" Уїлсон де Сильва.

Довжина повідомлення не повинна перевищувати 160 символів разом з пропусками. Перед відправкою вміст всіх послань оцінюватиме спеціальна комісія, тому листи мають бути англійською мовою. Організатори акції не уточнюють, як адресати зможуть зрозуміти сенс повідомлень.Першим SMS в космос написав міністр науки Австралії Ким Карр.

Відправка листів запланована на 25 серпня.

Читайте також:

NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті

У Самарі встановлять пам’ятник НЛО

Над Харковом літало НЛО

Міноборони Великобританії розсекретило документи по НЛО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: