Австралійські вчені назвали нововідкриті види мух на честь героїв Marvel

Австралійські вчені назвали нововідкриті види мух на честь героїв Marvel

Фото: CSIRO

Червоно-чорну муху назвали на честь Дедпула, а золотаву - на честь Тора.

Австралійські вчені також фанатіють від Marvel. Учені з федерального урядового агентства CSIRO дали наукові назви 165 новим видам цьогоріч, серед них і п'ять мух, яких назвали  іменами супергероїв і лиходіїв зі всесвіту коміксів.

Про це пише CNN.

Є муха Тора. Її наукова назва - Daptolestes bronteflavus, що з латини перекладається "світлий грім". Муха Тора має золотаві і світло-коричневі плями на тілі, і світлі вусики на обличчі, що нагадують біляве волосся Тора і золоті елементи на його одязі.

Фото: CSIRO
Фото: Marvel

Ще одна комаха - муха Локі, Daptolestes illusiolautus - "елегантний обман". 

Фото: CSIRO
Фото: Marvel

У Чорної Вдови також є своя муха - Daptolestes feminategus. Це означає жінку, вдягнену в шкіру - такий костюм носить Наташа Романова в кіно.

Фото: CSIRO
Фото: Marvel

Муха Дедпула - і навіть таке є. Humorolethalis sergius має помаранчево-червоно-чорне забарвлення, а на її спинці візерунок, схожий на маску антигероя. Муха Дедпула - це різновид мухи-грабіжника, які є "вбивцями світу комах". 

Фото: CSIRO
Фото: YouTube

Зрештою є й муха Стена Лі, названа на честь покійного творця Marvel Comics. У мухи Daptolestes lee на обличчі є відмітини, що нагадують характерні сонцезахисні окуляри Лі і білі вуса.

Фото: CSIRO
Фото: variety.com

Називання видів дозволяє вченим трохи повеселитися, але це також дуже важливий процес для дослідників, захисників природи та інших експертів. Можливість виявляти і розрізняти види дозволяє більше дізнатися про них та "допомогти врятувати їхні життя і наші власні", йдеться в заяві.

Лише близько чверті австралійських комах відомі науці. У заяві додано: "Чим більше видів названо, тим краще ми зможемо зрозуміти їхні суперсили".

Нагадаємо, команда дослідників з Індії виявила новий вид гадюк і назвала їх на честь Салазара Слизерина – Trimeresurus salazar. Для тих, хто не знайомий з Гаррі Поттером: Салазар Слизерин був одним із засновників Гоґвортської школи чарів. Серед іншого він відомий здатністю розмовляти зі зміями.

Повʼязані теми:

Наступна публікація