Автор блокування вірусу-здирника повідомив про спробу захоплення деактиватора WannaCry

Загарбники нібито хотіли дізнатися кількість постраждалих від вірусу користувачів.

Невідомі спробували заволодіти деактиватором віруса-здирника WannaCry.

Про це повідомив блогер MalwareTech, якому раніше вдалося призупинити масове зараження комп'ютерів вірусом-здирником WannaCry за допомогою домену iuqerfsodp9ifjaposdfjhgosurijfaewrwergwea.com.

Про це він повідомив в Twitter.

За його словами, "хтось з Китаю" спробував встановити контроль над доменом.

Фахівець з кібербезпеки "Лабораторії Касперського" Костін Райю припустив, що ті, хто намагалися заволодіти деактиватором, переслідували одну з двох цілей: призупинити діяльність домену-деактиватора або просто дізнатися про кількість постраждалих від вірусу користувачів.

Про це пише The Independent.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що хакери обійшли блокування вірусу-здирника.

Нагадаємо, в п'ятницю, 12 травня стало відомо про масштабну кібератаку. Лікарні та телекомунікаційні компанії по всьому світу стали жертвами хакерів-здирників. Повідомлялося, що в установ є тільки три дні, щоб відправити компенсацію хакерам. Після цього комп'ютери "поставлять на лічильник": ціна за повернення файлів зросте вдвічі. А якщо жертви хакерської атаки не заплатять протягом семи днів, то втратять своєї файли назавжди.

Крім Росії і Британії, йдеться про такі країни, як США, Китай, Іспанія, Італія. Хакери могли використовували кіберзброю, викрадену в американських шпигунів.

ВідеоСвіт сколихнула найбільша в історії хакерська атака із вірусом-здирником

Залиште свій коментар