Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На плакатах зображені думки про подорож на Марс, Венеру, Юпітер та інші планети.

На сайті NASA з'явилися 11 вражаючих постерів до серії "Бачення майбутнього (Visions of the Future)" про космічний туризм. На плакатах зображені думки про подорож на Марс, Венеру, Юпітер та інши планети.

Команда дизайнерів із Invisible Creature тісно співпрацювала з інженерами і вченими, щоб отримати глибокі знання в цій галузі та порадувати фанатів наукової фантастики захоплюючими картинками.

Кожен плакат - це мікс реальності та оптимістичних поглядів на вивчення сонячної системи в майбутньому. Плакати були намальовані для календаря на 2016 рік, який вручать співробітників NASA, ученим, інженерам та чиновникам.

Нагадаємо, раніше глава компанії SpaceX американський бізнесмен Ілон Маск заявив про можливість польоту людини на Марс до 2025 року. За словами Маска, дев'яти років достатньо для підготовки польоту.

А восени 2015 року SpaceX показала інтер'єр найсучаснішого космічного корабля в історії людства Dragon V2, який у 2017 році має почати доставку астронавтів на міжнародну космічну станцію.

Dragon V2 є частково-багаторазовим кораблем, вміщує до 7 астронавтів у пасажирському варіанті і 4 астронавтів у вантажопасажирському. Як влаштований корабель – можна роздивитися на нашій інфографіці.

Dragon

Відео На Марсі знайшлася рідка вода

Залиште свій коментар

Вибір редакції