Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

23 жовтня в рамках виставки "Безпека 2018" відбувся семінар "Інновації в сфері біометричного контролю для України".

Департамент систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок" презентував гостям нову технологічну розробку компанії - мобільний термінал ВРТ800 для якісного і швидкого паспортного контролю. 

Захід відкрив Едуард Щучик - радник директора компанії "Банкомзв'язок". На презентації також були присутні Олександр Грянка, директор Департаменту систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок", Іван Зайченко, комерційний директор Департаменту систем прикордонного контролю та Конрад Пйотровскі, директор з продажу Групи оперативного управління урядовими програмами французької компанії "Gemalto".

“В кінці 90-х прикордонникам для здійснення паспортного контролю доводилось використовувати  паперові журнали.   Згодом нашими спеціалістами була розроблена система з кількох серверів та робочих місць, куди інспектор мав змогу  вносити  дані та перевіряти за обліковими базами даних вже в автоматичному режимі, " -  прокоментував О.Грянка, директор департаменту систем прикордонного контролю АТ "Банкомзв'язок".

Мобільний термінал ВРТ800 власної розробки компанії "Банкомзв’язок" відповідає всім вимогам та забезпечує якісний та швидкий паспортний контроль, включаючи перевірку біометричних даних. Термінал можна використовувати на будь-якому пункті пропуску, процес оформлення займає не більше 20 секунд. BPT800 використовують інспектори ДПСУ в пунктах пропуску через державний кордон України, переважно залізничного сполучення.

“Над терміналом ВРТ800 наша компанія працювала близько 5 років, - розповідає Олександр Грянка. - Ми тестували різні рішення розробників з ЄС та США, але існуючі пристрої не задовольняли усіх потреб ДПСУ. Проаналізувавши всі вимоги, спробували створити власний пристрій з нуля. Спочатку це були прототипи та тестові зразки, які ми моделювали та навіть друкували на 3D-принтерах. Шляхом багатьох досліджень та завдяки постійному технологічному вдосконаленню, у 2017 році був презентований ВРТ800, який успішно пройшов усі випробування ДПСУ. "

Партнери АТ "Банкомзв'язок", компанія "Gemalto", продемонстрували технологію, за допомогою якої можна ідентифікувати людину у натовпі (LFIS) та систему експертного аналізу біометричних даних (Criminal AFIS). Враховуючи успішний досвід співпраці, компанія «Банкомзв’язок» вже готова впровадити представлені системи в Україні разом з французькими партнерами.

“Близько трьох мільярдів людей використовують продукцію нашої компанії у платіжних картках, смартфонах, тощо - навіть не підозрюючи про це - сказав під час презентації Конрад Пйотровскі, директор з продажу, Група оперативного управління Урядовими Програмами, компанія "Gemalto". - З компанією "Банкомзв'язок" ми почали співпрацювати три роки тому. Торік ми допомагали їм впроваджувати  систему фіксації біометричних даних для Державної прикордонної служби України. Проект був дуже захоплюючим, але з дуже коротким терміном для реалізації. Високий професіоналізм наших співробітників та наших колег з компанії "Банкомзв'язок" допоміг нам подолати цей непростий виклик”.

Нагадаємо, обов'язкову фіксацію біометричних даних на кордоні України з 1 січня 2018 року застосовують у відповідності до визначеного МЗС переліку 70 країн, зокрема РФ, віднесених до категорії ризику. Інші іноземці - за результатами аналізу та оцінки ризиків.

Еліна Поплавська

Залиште свій коментар

Вибір редакції