"Безглузді" повідомлення "лол", "ок", "дякую" шкодять клімату так само, як авто та літаки – дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише британці щодня створюють 23,5 тонн вуглецю.

"Безглузді" повідомлення на кшталт "лол", "ок", "дякую", які ми відправляємо електронною поштою, шкодять клімату так само, як автомобілі та літаки.

Про це йдеться у дослідженні компанії OVO Energy, що спеціалізується на відновлюваній енергетиці, передає Новое время.

За даними дослідників, щодня британці надсилають більше 64 мільйонів "безглуздих" повідомлень, що призводить до вироблення 23,5 тонн вуглецю. Це виникає через те, що для відправки і обробки повідомлень через сервер потрібна певна кількість електроенергії. 

Згідно з дослідженням, якби мешканці Великої Британії щодня писали хоча б на одне "безглузде" повідомлення менше, вони скоротили б рівень викиду вуглецю на 16,5 тонн — це стільки ж, скільки 3334 машини на дорозі або 81 тисяча перельотів із Лондона до Мадриду.

У топ "безглуздих" повідомлень входять: "Дякую", "Хороших вихідних", "Отримав", "Хорошого вечора","Ви отримали/бачили це?", "Вам теж, Лол".

Нагадаємо, мілленіали і покоління Z сприймають відповідь "ОК" в онлайн-спілкуванні як "пасивну агресію". Народжені після 1980 року мілленіали і представники покоління Z, які народилися після 1995 року, вважають, що за відповіддю "ОК" ховається відторгнення і роздратування до співрозмовника. 

Відео Погодні аномалії та температурні рекорди: як українцям адаптуватись до змін клімату

Українці опинились у новій кліматичній реальності, а всю міську інфраструктуру треба переоцінити відповідно до сили природних стихій, які невідворотно насуваються. Бо смерчі, які раніше були для нас за екзотику, тепер уже не тільки на півдні, але й на півночі країни. Що ж ми маємо змінити у повсякденних звичках, аби адаптуватися до нового життя: з ураганами, пожежами, повенями і різкими перепадами температур, - дивіться далі.    

Погодні аномалії та температурні рекорди: як українцям адаптуватись до змін клімату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції