Білл Гейтс охолоджуватиме океан для боротьби з ураганами

Гейтс з кількома винахідниками запропонував схему, дотримуючись якої урагани можна буде руйнувати ще на стадії їх формування.

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс у рамках ініціативи з підтримки інноваційних проектів має намір розробити методи усунення ураганів ще до того, як вони зможуть завдати шкоди людям.

В оприлюдненому днями патенті Гейтс з кількома винахідниками запропонував схему, дотримуючись якої урагани можна буде руйнувати ще на стадії їх формування.

За словами розробників проекту, його ідея досить проста: вона полягає в тому, аби за допомогою барж викачувати холодну воду з надр океану на його поверхню.

Експерти наголошують, що урагани виникають над перегрітими океанічними площами, температура яких досягає більше 27 градусів за Цельсієм. Тому їх охолоджування, теоретично, може ослабити ураган або привести до його руйнування. Цю ідею не заперечують і фахівці з ураганів.

Так, за словами Керрі Емануель з Массачусетського технологічного інституту, все залежатиме від масштабності підходу, кількості і розташування барж з насосами. Згідно з даними Емануель, зниження температури поверхні океану всього на 4,5 градуса Цельсія біля місця формування урагану, може повністю зруйнувати його.

Як з'ясувалося, Біл Гейтс вже навіть обрав ім'я для фонду, який фінансуватиме цей проект, - Big Hurricane Suck. Крім того, проект знищення ураганів розробляється в Intellectual Ventures Lab - компанії, створеній колишніми керівниками Microsoft, і покликаній створювати нові технології на благо людства.

Слід зазначити, що в травні цього року фонд Білла і Мелінди Гейтс присудив 81 проекту гранти по 100 тисяч доларів з метою підтримати наукові інновації.

Основну увагу фонд приділив дослідженням способів попередження та лікування інфекційних захворювань, зокрема таких як СНІД, малярія, туберкульоз, пневмонія, а також діарея.

Читайте також:

Ющенко звільнив Білла Гейтса

Білл Гейтс сприяє медичній революції

Біл Гейтс забороняє своїм дітям користуватися iPhone

Білл Гейтс знову найбагатший

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: