Білл Гейтс сприяє медичній революції

Фонд подружжя Гейтсів допоможе дізнатися таємниці СНІДу, малярії, туберкульозу, пневмонії та діареї.

З метою підтримки інновацій в медицині, фонд Білла та Мелінди Гейтс присудив 81 проекту гранти по 100 тисяч доларів.

5-річні гранти на медичні дослідження призначені для того, аби сприяти просуванню вченими сміливих ідей, які можуть стати революційними.

Основну увагу фонд приділив дослідженням способів попередження та лікування інфекційних захворювань, таких як СНІД, малярія, туберкульоз, пневмонія, а також діарея, пише The Guardian.

Наприклад, Ерик Лам з Університету Рутгерса в Нью-Джерсі отримав грант для вивчення можливості використання помідорів як засобу для доставки антивірусних засобів. Мей Ву з Громадської лікарні Масачусетса та Медичної школи Гарварда отримає грант на вивчення того, чи зможе обробка тіла лазером перед введенням вакцини сприяти посиленню реакції імунної системи.

А Томас Бейкер з Університету Пенсільванії отримав можливість дізнатися, чи можна інфікувати малярійних комарів грибком, який викличе в них застудне захворювання, внаслідок чого комахи не зможуть використовувати нюх та знаходити людей, тобто джерело крові.

Зазначимо, у лютому під час конференції TED засновник Microsoft Білл Гейтс випустив рій комарів на її учасників. Таким способом він вирішив привернути увагу до поширення малярії.

Читайте також:

Microsoft: понад 97% інтернет-повідомлень – це спам

Білл Гейтс йде з Microsoft

Біл Гейтс забороняє своїм дітям користуватися iPhone

Барак і його брати: 50 людей, які правлять світом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: