Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля берегів Панами біологи виявили морські личинки і не знають, що з них виросте

У водах Панамської затоки були виявлені личинки невідомого науці виду фороніди.

Група вчених виявила мікроскопічних личинок невідомого виду, які можуть бути абсолютно новими для науки.

Про це пише Sciencealert.

Фороніди є одними з найбільш малочисельних і найменш вивчених типів морських черв'яків. Він містить близько 20 сучасних видів, які зустрічаються у всіх морях і океанах. Особливість фороніди полягає в тому, що їхні личинки настільки сильно відрізняються від дорослих особин, що фахівцям важко відразу встановити видову приналежність. Перші личинки форонід були описані 1846 року, до того, як фахівці виявили дорослих черв'яків. Вони виглядають настільки різними, що доволі довго зараховувалися до різних родів.

"Глобальне різноманіття дрібних, рідкісних морських тварин, таких як форонії, сильно недооцінюється. Ми не знаємо, які тварини перебувають там, і ми знаємо ще менше про те, яка їхня роль може бути в океанах світу", - стверджує морський біолог Рейчел Коллін зі Смітсонівського Інституту тропічних досліджень.

Команда дослідників із зазначеного інституту зібрала 23 личинки форонід з Панамської затоки на тихоокеанському узбережжі і 29 личинок на карибському узбережжі. ДНК личинок впорядкували і порівняли з інформацією про дорослих форонід з бази даних ДНК GenBank.

Послідовність ДНК для восьми личинок виявити не вдалося, і це означає, що вони можуть належати абсолютно новим невідомим видам. Дослідники відзначають, що через маловивчений спосіб життя форонід дорослих черв'яків виявляють вкрай рідко, але присутність дорослих форм в планктоні підтверджує, що вони існують і успішно розмножуються. 

Як повідомлялося, у Китаї хвора на рак жінка зневірилась у ефективності традиційних методів лікування. Вона з’їла банку живих личинок і потрапила до лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції