Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для розслідування створили спеціальну комісію.

У джунглях острова Маражо знайшли тіло горбатого кита, але як величезний ссавець раптом з'явився там, залишається загадкою.

Про це у Facebook повідомив Інститут Bicho D'agua - неурядова організація, що працює на острові.

Кита в джунглях знайшли вже мертвим. У довжину кит сягає 8 метрів, завширшки – шести. Зазначається, що це не дорослий кит, а дитинча близько року.

Через загадковий інцидент влада організувала спеціальну міжвідомчу комісію, яка має провести розслідування і з'ясувати, яким чином горбатий кит опинився так далеко від води в такий час. 

Його виявили на відстані близько 15 метрів від берега. Морські біологи припускають, що кита підхопив потужний океанський прилив. Дослідники здивовані не лише тим, що кит опинився так делеко від берега, а й тим, що він взагалі робив на північному узбережжі Бразилії в лютому, бо це "дуже незвичайне явище", передає People.

Причину смерті кита визначить розтин, але на перший погляд біологи не знайшли на його тілі жодних травм. Тіло кита планують залишити у джунглях для природного розкладання, а скелет збережуть та виставлять у музеї природознавства для подальшого аналізу.

Нагадаємо, у вересні 2018-го у Темзі в Британії невідомо звідки з’явився арктичний кит. Британська спілка захисту китів і дельфінів заявила, що тварина збита з пантелику і, ймовірно, в біді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції