Близькому Сходу намагаються повернути Інтернет-зв'язок

Французькі фахівці почали ремонт двох телекомунікаційних кабелів, що пролягають по дну Середземного моря.

В п'ятницю лінії були пошкоджені, що привело до серйозних перебоїв в роботі Інтернету і телефонних служб на Близькому Сході. Передбачається, що кабелі пошкодили на ділянці між Сицилією і Тунісом. Судячи з усього, причиною аварії став якір одного з кораблів.

Фахівці компанії France Telecom Marine, які обслуговують морські кабелі, прибули в район, де стався розрив, в неділю вдень. Вони відправили на глибину керований автоматикою підводний апарат під назвою "Гектор", який повинен знайти розірвані кінці телекомунікаційних ліній.

Поки незрозуміло, як довго триватимуть пошуки, оскільки якір міг розтягнути пошкоджені ділянки на декілька кілометрів один від одного. Коли кабелі знайдуть, їх піднімуть на поверхню, і фахівці почнуть їх лагодити на спеціально обладнаному для цього кораблі. Ремонт може зайняти декілька днів.

В компанії сподіваються, що один з кабелів відремонтують до 25 грудня, а другий - до Нового року. Передбачається, що від якоря постраждав і третій кабель - під назвою FLAG, проте він не належить France Telecom Marine, і на його лагодження відправиться інший корабель.

Влада Єгипту заявила, що їм вдалося відновити нормальний зв'язок, перенаправивши свої служби на інші лінії, проте телекомунікації в інших країнах Близького Сходу працюють з великими перебоями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: