Блогера заарештували за економічні прогнози

У Південній Кореї заарештували блогера, який попереджав про знецінення національної валюти.


Поліція Південної Кореї заарештувала блогера, який стверджував, що національна південнокорейська валюта під загрозою знецінення. Влада Південної Кореї назвала ці твердження обґрунтованими і звинуватила блогера у розповсюдженні помилкової інформації.

31-річний кореєць, який пише в Інтернеті під ніком Minerva, став відомий після того, як передбачив крах американського інвестиційного банку Lehman Brothers. З того часу він написав більше 200 економічних коментарів.

Сам блогер заявляє, що своїми статтями він хотів допомогти простим людям якомога легше пережити фінансову кризу. Ніякої вигоди зі своїх повідомлень він не мав і не визнає своєї провини.

У своїх повідомленнях Minerva критикує дії південнокорейської влади у період економічної кризи, а також їхню поведінка на валютному ринку. Зокрема, в кінці грудня він заявив, що уряд змусив великі компанії відмовитися від купівлі доларів, щоб підтримати національну валюту. Крім того, блогер передбачив обвал південнокорейського фондового ринку.

Відповідно до південнокорейських законів, розповсюджувача неправдивих відомостей в Інтернеті можуть засудити до п'яти років тюрми. Іншою мірою покарання є штраф у розмірі більш ніж 37,5 тисяч доларів.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: