Блогери виявилися оперативнішими за інформагентства

Користувачі мікроблогерського сервісу Twitter спрацювали швидше, ніж агентства новин, при висвітленні терактів у Мумбаї.

За повідомленням CNN, "відрив" більш, ніж вражаючий: блогери відсилали в Twitter повідомлення про сформовану ситуацію зі швидкістю приблизно 1000 повідомлень на хвилину.

Серед повідомлень, відправлених в Twitter, були списки загиблих і поранених, прохання про здачу крові в ті лікарні, де її запаси закінчувались, і просто коментарі з місць подій. При цьому близько шести користувачів перебували безпосередньо в захоплених готелях.

Оскільки уряд Індії підозрював, що терористи можуть використовувати Twitter, щоб довідатися про наміри спецслужб щодо звільнення готелів, блогерів попросили якийсь час утриматися від своїх записів у блоги.

Така оперативність блогерів пов'язана з особливостями сервісу Twitter. Крім досить швидкої роботи, розмір запису в мікроблозі не може перевищувати 140 символів, завдяки чому потрібно відіслати більше повідомлень. До того ж, блог можна оновлювати не тільки в інтернеті, але й за допомогою звичайних SMS-повідомлень. 

Теракти в Мумбаї почалися 26 листопада. Терористи взяли в заручники постояльців двох готелів, "Тадж" та "Оберой". У результаті вибухів та обстрілів загинуло понад сто людей, близько трьохсот отримали поранення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: