"Бомба уповільненої дії". Дослідники виявили смертельну небезпеку від вживання солодких напоїв

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомий зв'язок між їхнім вживанням та виникненням діабету та серцевих захворювань.

Часте вживання солодких напоїв може призвести до збільшення ризику передчасної смерті від серцево-судинних захворювань.

Про це свідчить нове дослідження, опубліковане в журналі Circulation.

Воно показало, що у тих, хто вживає понад дві порції (склянки\банки) таких напоїв на день, ризик передчасно померти від серцево-судинних захворювань на 31% вище. Окрім цього, кожна додаткова порція пов'язана з підвищенням ризику захворювання на 10%.

Дослідження, проведене Гарвардської школою суспільної охорони здоров'я імені Чана, також показало, що часте вживання солодких напоїв збільшує смертність від раку на 18%.

Науковці спостерігали за їхнім впливом на підвищений ризик смерті, використовуючи дані медичних працівників: майже 38 тисяч американців, починаючи від 1986 року, та понад 80,5 тисяч американок від 1976 році. Обидва дослідження закінчилися 2014 року.

Учасники заповнювали анкети про свій раціон кожні чотири роки і відповідали на запитання про свій спосіб життя і загальний стан здоров'я кожні два роки.

Попередні дослідження виявили зв'язок між вживанням підсоложених напоїв і збільшенням ваги, більш високим ризиком розвитку діабету 2 типу, серцевих захворювань та інсульту, хоча мало хто дивився на зв'язок між їхнім вживаннямм та передчасною смертністю.

Варто зазначити, що дослідження виявило лише зв'язок, а не причину і наслідок, між вживанням солодких напоїв і передчасною смертю.

Раніше учені з'ясували, через які повсякденні продукти люди помирають передчасно. В учасників дослідження такі продукти були джерелом 30% калорій за день. Дослідники висунули гіпотезу, що ці продукти можуть укоротити життя, бо збільшують ризик хвороби серця, раку та інших захворювань.

ВідеоНауковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

37 науковців з 16 країн світу вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету і 11 мільйонів дорослих, які помирають від хронічних хвороб на рік. Те, як зараз харчується людство, приносить більше шкоди ніж вживання алкоголю, наркотиків і тютюну разом узятих. 

Науковці вираховували, що і скільки треба їсти, аби врятувати планету

Залиште свій коментар

Вибір редакції