Британська влада витратить понад 100 млрд. фунтів стерлінгів на IT

В найближчі роки Британія витратить на IT-проекти 102,3 мільярда фунтів стерлінгів.

Британський уряд в найближчі п'ять років витратить на IT-проекти 102,3 мільярда фунтів стерлінгів, пише The Times. За даними видання, вісім найбільших проектів обійдуться платникам податків в 18,6 мільярда фунтів. Реалізація проектів запізнюється на декілька років, тому вартість на деякі з них виросла у декілька разів, а витрати на IT в цілому вийшли з-під контролю.

Так, програма перекладу в цифрову форму всіх медичних записів в країні, яка дозволить 30 тисячам чиновникам, отримувати дані з трьохсот лікарень, потребує 12,7 мільярда фунтів стерлінгів. Чотири роки тому її бюджет становив всього 2,3 мільярда фунтів стерлінгів.

Комп'ютеризація податкової системи для Королівської податкової і митної служби спочатку оцінювалася в 2,9 мільярда фунтів стерлінгів, але тепер коштує 8,5 мільярда. На проект зі зв'язку баз даних міністерства оборони було виділено 5,8 мільярда фунтів, але пізніше ця сума зросла до 7,1 мільярдів.

Багато компаній заробили на збільшенні IT-витрат сотні мільйонів фунтів стерлінгів, а деякі розірвали контракти з урядом, відзначає The Times. Зокрема, Fujitsu в травні 2008 року перестала працювати з владою Великобританії. Тепер компанія вимагає 600 мільйонів фунтів стерлінгів, оскільки чиновники примушували переробляти продукт 650 разів без додаткової оплати.

Читайте також:

В Україні може з'явитися "силіконова долина"

Черв'як Downadup заразив уже 10 млн. комп'ютерів

У 2009 кібертерористи активізуються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: