Британські музиканти підтримали інтернет-піратів

На думку музикантів, лише вони самі можуть вирішувати, дозволяти нелегальне скачування їх пісень в інтернеті чи ні.

Коаліція британських музикантів Featured Artists Coalition (FAC) виступила на підтримку нелегального скачування музичних записів з інтернету, повідомляє The Independent.

Заява музикантів була прийнята 11 березня на першій зустрічі членів FAC і стало відповіддю на ініціативу лорда Картера ввести покарання для людей, які нелегально одержують музику з інтернету.

Музикант Біллі Брег від імені FAC заявив, що в даному випадку артисти стають на бік споживачів. "Лише виконавці мають право вирішувати, чи дозволяють вони своїм пісням поширюватися безкоштовно чи ні", - сказав Брег.

Музиканти також закликали власників сервісів YouTube і MySpace виплачувати артистам грошові відрахування за використання їх творів у рекламі.

Організація Featured Artists Coalition була створена в жовтні 2008 року з метою повернути музикантам контроль над своїми творами, права на яких зазвичай належать звукозаписуючим компаніям. На сьогодні членами FAC є близько 140 виконавців, у тому числі Роббі Уїльямс, Ені Леннокс, Біллі Брег, Iron Maiden, Брайан Феррі, Девід Гилмор, Пітер Хеммілл, Klaxons, Radiohead, Kaiser Chiefs, Travis.

Читайте також:

Опубліковано список "ворогів Інтернету"

Руслана створила коаліцію артистів і продюсерів

Прибуток кінопіратів більший, ніж наркодилерів

Міліція почала активну боротьбу проти піратства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: