Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британські вчені боротимуться з веганством: червоне м’ясо визнали життєво необхідним

Науковці стверджують, що риба та овочі втрачають поживну цінність.

Їсти червоне м'ясо життєво необхідно, бо риба та овочі втрачають поживність. З такою доповіддю вчені вже наступного тижня почнуть боротися з веганством на найбільшій фермерській конференції Британії, йдеться у ТСН.19:30.

Напередодні ж британський суд визнав веганство філософським світоглядом. Позов наприкінці 2018 року на організацію захисту тварин, де колись працював, подав Джорді Касамітджана. Він стверджує, що його звільнили за розповіді колегам про те, що організація інвестує гроші у тести продуктів на тваринах.

В організації достовірність таких звинувачень не коментують, лише зазначають, що звільнили чоловіка за неналежну поведінку. Саме ця організація у 2004 році домоглася ухвалення закону про заборону псового полювання на лисиць. Чи справедливим було звільнення чоловіка, вирішуватиме суд .

Відео У Великій Британії суд визнав веганство філософським світоглядом

Їсти червоне м'ясо життєво необхідно, бо риба та овочі втрачають поживність. З такою доповіддю вчені вже наступного тижня почнуть боротися з веганством на найбільшій фермерській конференції Британії. Напередодні ж суд у Великій Британії визнав веганство філософським світоглядом. Позов наприкінці 2018 року на організацію захисту тварин, де колись працював, подав Джорді Касамітджана.  

У Великій Британії суд визнав веганство філософським світоглядом

Нагадаємо, у грудні минулого року відома блогерка-веганка Еліс Паркер заради експерименту їла лише м’ясо та продукти тваринного походження протягом місяця. І стан її здоров’я покращився, але обрушився шквал критики.

Залиште свій коментар

Вибір редакції