Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британські вчені дізналися, скільки оргазмів може отримати жінка під час одного статевого акту

Виявилося, що серед британців поширені мультиоргазми.

Британські жінки можуть отримати до 20 оргазмів під час одного статевого акту. Таких висновків дійшли дослідники, опитавши 1250 жінок віком від 20 до 24 років, передає Mirror.

Виявилося, що серед британців поширені мультиоргазми. Так, 20% жінок здатні отримати до 20 оргазмів за один статевий акт, 8% стверджували, що відчували більше 10 оргазмів.

Більшість регулярно отримує від одного до чотирьох оргазмів. Водночас стало відомо, що 4 з 5 жінок не змогли досягти оргазму лише через вагінальне проникнення без стимуляції клітора.

Доктор Крістін Веббер пояснила, що багато чоловіків та жінок вірять у міф, що для оргазму достатньо лише вагінального проникнення. Це стається через зображення сцен сексу у фільмах та порнографії. Як наслідок, жінки думають, що з ними щось не так, якщо вони не досягають оргазму таким чином, а чоловіки вважають, що достатньо лише проникнути в жінку.

"Наш головний меседж від цього обстеження для жінок: не думайте, що з вами щось не так, якщо ви не можете отримати оргазм від одного лише вагінального проникнення", - розповіла доктор.

Також внаслідок дослідження було встановлено, що 12% відчувають біль під час оргазму, відомий як дисоргазмія, як, наприклад, судоми, біль в животі, головний біль тощо.

Крім того, було встановлено, що серед жінок поширена еякуляція. 

"Лікарі звикли думати, що множинні оргазми були досить рідкісні, але в нашому дослідженні 70% жінок їх відчули", - підсумував доктор Девід Делвін.

Нагадаємо, раніше учені з'ясували, як сексуальна орієнтація впливає на оргазм.

Залиште свій коментар

Вибір редакції