Британські вчені створили штучний шлунок

Штучний шлунок допоможе випробовувати ліки, не вдаючись до дослідів над тваринами, а також дослідити багато хвороб.

Британські вчені створили штучний шлунок, який дозволить їм більш предметно зайнятися вивченням процесів травлення у людей.

На створення апарату перетравлення їжі, сконструйованого фахівцями Науково-дослідного інституту продовольства в графстві Норфолк (Англія), пішло близько 10 років.

Його розробники вважають, що новий винахід знайде також широке застосування у фармацевтичній галузі, так як з його допомогою можна буде спостерігати за тим, як система травлення засвоює той чи інший медичний препарат, і які побічні ефекти виникають при цьому в шлунку.

Новий апарат, як сподіваються вчені з Норфолка, стане гарною підмогою і у вивченні різних шлункових захворювань, включаючи гастрит.

"Багато хто сприймає шлунок – як "мішок ", заповнений рідинами і ферментами, але це - дуже складний орган, і створений апарат точно відтворює що відбуваються в ньому процеси, - заявив Мартін Стокс, представник компанії "Плант біосайенсіс ", що представляє цей прилад на ринку .- Спочатку він розроблявся для фахівців у галузі вивчення продовольства для відстеження того, як людський шлунок перетравлює їжу. Але набагато більшу значимість, як виявилося, він має для фармацевтичної галузі для дослідження того, як діють в шлунку різні дози і суміші медичних препаратів. Це, без сумніву, перший в світі апарат подібного роду ".

Крім усього перерахованого, як відзначили творці штучного шлунка, у разі успішного його застосування в зазначених областях, дослідники зможуть відмовитися від проведення цілого ряду дослідів над тваринами.

Читайте також:

Топ-10 несподіваних знахідок хірургів

Лікарі врятували дівчинку, вирізавши всі внутрішні органи

Сестри добровільно видалили собі шлунки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: