Британським медикам радять частіше просити вибачення в пацієнтів

Національна служба охорони здоров'я Великобританії випустила нові рекомендації для медиків.

Британські медпрацівники будуть частіше вибачатися перед пацієнтами. Національна служба охорони здоров'я Великобританії (NHS) випустила нові рекомендації, присвячені ряду аспектів медичної етики. Рекомендації NHS названі "Будучи відкритим" ( "Being Open") і покликані привернути увагу до питань спілкування з пацієнтами.

За словами голови британського Національного агентства безпеки пацієнтів Мартіна Флетчера, персонал медичних закладів часто не просить вибаченння за власні помилки, тому що побоюється судових розглядів. Проте опитування громадської думки британців показав, що хворі, які постраждали від лікарських помилок, подають позови і скарги, щоб отримати вибачення і убезпечити інших пацієнтів від подібних помилок.

Флетчер відзначив, що попросивши вибачення лікар не тільки продемонструє високий рівень культури, але й скоротить витрати медустанов на судові позови з хворими.

Згідно з новими рекомендаціями, представники NHS пропонують призначити в кожному медичному закладі старшого співробітника, який буде займатися проблемними ситуаціями за участю медиків і пацієнтів.
 

Читайте також:

З потяга "Ужгород - Київ" зняли дітей, хворих на грип

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

Поради МОЗ: що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: