Британський науковець заявив про створення штучного алкоголю, який п'янить і не викликає похмілля

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Унікальна розробка може з'явитись на ринку за п'ять років.

Тільки уявіть, що ви можете насолоджуватись випивкою, зовсім не турбуючись за вранішнє похмілля. Вчені ж витратили десятки років на розробку синтетичного спирту, який імітує задоволення від алкоголю, і при цьому не має таких побічних ефектів.

Тепер професор Девід Натт, який очолював розробку, каже, що він став на крок ближче до того, аби вивести цей неймовірний продукт на ринок, пише The Guardian.

Натт раніше був урядовим радником з питань наркотиків. Він втратив роботу, коли почав заявляти, що алкоголь набагато шкідливіший за марихуану, екстазі та ЛСД.

Як розповідає науковець, синтетичний спирт під маркою Alcarelle вже розроблений, але потребує тестувань – поки що його вживали лише самі творці.

Зазвичай на подібне йде три роки, але команда дослідників очікує, що на це може піти трохи більше часу через унікальність продукту – близько п'яти років. Окрім цього, вчені хочуть позбавити штучний "алкоголь" неприємного присмаку.

Натт почав розробляти формули випивки без похмілля ще 1983 року. За його словами, хоча дія алкоголю досить складна, загалом його "гарні" та "погані" ефекти відомі, як і конкретні рецептори, задіяні в цьому. "Так, ефект алкоголю складний, але ви можете взяти приціл на ті частини мозку, на які хочете", - каже Натт.

Водночас дослідник розповів, що, завдяки його розробці, можна буде "захмеліти", але неможливо буде напитись до безпам'ятства.

Нагадаємо, учені зі США навчилися лікувати алкоголізм лазером. Щоправда, мова поки що тільки про щурів. Група науковців під керівництвом професора Олівера Джорджа провела низку дослідів над щурами і дійшла висновків про здатність пригнічувати певні ділянки їхнього мозку, відчутно зменшуючи потяг до спиртного в залежних від алкоголю істот.

Відео Чи змусить українців чергове здорожчання відмовитися від алкоголю

Уряд підвищило мінімальні ціни на алкоголь. Чи змусить українців чергове здорожчання переглянути свої алкогольні уподобання – дивіться у відео.

Чи змусить українців чергове здорожчання відмовитися від алкоголю

Залиште свій коментар

Вибір редакції