Британці не знають, як працюють пошукові системи

Велика кількість жителів Британських островів має вельми туманні уявлення про те, як працюють пошукові Інтернет-системи.

Майже кожен четвертий британець вважає, що власники веб-ресурсів, що відображаються в результатах пошуку, не мають навіть найменшої можливості вплинути на порядок розміщення посилань, показало дослідження хостингової компанії FastHosts. Інші 22%, навпаки, вважають, що порядок відображення результатів обробки запиту цілком залежить від того, скільки грошей отримує пошукова система від того або іншого сайту. Ще 5% переконані в тому, що порядок абсолютно випадковий. І лише 19% опитаних чесно зізналися, що поняття не мають, як це все працює.

Про існування техніки оптимізації пошукових систем знають небагато. Чоловіки, за даними FastHosts, розбираються в цьому питанні дещо краще за жінок.

Також FastHosts вдалося з'ясувати, що британці з більшою довірою ставляться до загальних результатів пошуку, ніж до рекламних посилань. Більше 30% опитаних вважають посилання, що з'являються в стороні від основних результатів, менш корисними або зовсім даремними. Приблизно дві третини британських користувачів в першу чергу звертають увагу на загальний список; 40% чоловіків і 34% жінок свідомо ігнорують рекламні посилання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: