Будівельники єгипетських пірамід не були рабами

Нещодавно виявлені гробниці в Єгипті підтверджують, що піраміди будували не раби.

Могили, виявлені нещодавно в Гізі, підтверджують припущення про те, що Великі піраміди будували не раби, а вільні робочі, заявив головний археолог Єгипту Захі Хавасс.

Дослідивши всі розкопані гробниці археологи дійшли висновку, що в цих могилах, ховали людей, що займалися будівництвом пірамід Хуфу і Хафра. Гробниці були побудовані поряд з пірамідою фараона, а це підтверджує, що люди поховані в них не могли бути рабами.

Крім цього раніше, на стінах гробниць були виявлені написи, де похованих в них людей називали "друзями Хуфу" - ще одна ознака того, що вони не були рабами.

Одна з найбільш цікавих для дослідників виявилась гробниця, що належить людині на ім'я Іду. Вона являє собою прямокутну структуру з декількома проходами. Верхня частина гробниці Іду на думку археологів, символізує первісний пагорб, згідно космогонії Мемфіса, початок життя. Поруч із гробницею Іду дослідники також виявили кілька інших поховань із залишками трун, скелетів і фрагментів посуду.

Археолог запевняє, що будівельники пірамід в Гізі походили з не найбідніших сімей. Робочі змінювали один одного кожні три місяці, а ті, хто вмирав під час будівництва, ховалися поруч з пірамідами.

 

Читайте також:

В Єгипті знайдений царський саркофаг

Піраміди будували зсередини?

В Єгипті знайдена ще одна піраміда

ВідеоБудівельники єгипетських пірамід не були рабами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: