Бунт "ВКонтакте": сотні тисячі користувачів виступили проти мікроблогів

Нова система оновлення статусів викликала "ВКонтакте" істерику. Користувачі об'єднуються у протестні групи "Поверніть стіну! Ми проти мікроблога!".

Нововведення у найпопулярнішій російськомовній соціальній мережі "ВКонтакте" викликали організацію масових Інтернет-протестів, участь у яких беруть сотні тисяч користувачів.

Минулого тижня "ВКонтакте"змінила формат так званої стіни, замінивши її на мікроблоги. Значна частина користувачів закликала засновника соцмережі Павла Дурова повернути все "як було".

Сотні тисяч обурених відвідувачів ресурсу об'єднуються в "протестні" групи "Ми проти мікроблога! Поверніть нам стіну!" (понад 520 тисяч учасників) або "Поверніть стіну! Ми проти мікроблога!" (майже 280 тисяч).

До речі, у користувачів вже з'явилася можливість повернути собі "стіну". Зробити це дозволяє написане одним з челябінських програмістів розширення, щоправда, працює воно тільки в браузері Google Chrome.

Нагадаємо, в ніч на 21 жовтня керівництво "ВКонтакте" примусово перевело всіх своїх користувачів на новий варіант "стіни" з функціональністю мікроблога. Мережа відчутно видозмінилася, ставши більш схожою на соціальні мережі, наприклад сервіс мікроблогів Twitter.

Користувачів підштовхують до того, щоб коментувати статуси друзів і фотографії прямо з новинної стрічки - так, як це вже роблять їхні "колеги" в Facebook або у тих же "Однокласниках".

"Заберіть цей недотвіттер!", - вимагають одні користувачі. "Тепер "Вконтакте" відрізняє від Facebook тільки піратська музика і фільми", - жаліються інші.

Вони навіть сповнені рішучості влаштувати страйк і позбавити себе радості спілкування в соцмережі на одну добу. Щоправда, "опозиціонерам" не вистачає організованості - на різних форумах "Вконтакте" згадуються різні дати бойкоту.

Борець за права людини-в-контакті під ніком ZloyPechenka записав відеозвернення до Павла Дурова, в якому звинуватив того в брудній брехні та зраді демократії. Ще один талановитий ролик вивісив на YouTube Ulanov DS. Змонтований і озвучений він дуже драматично, та до того ж забезпечений хльостким закликом: "Паша, мікроблог - параша!".

Вочевидь, найбільше людей зачепили не конкретні нововведення - до всіх цих дрібниць користувачі звикнуть протягом кількох тижнів, а безапеляційність дій керівництва "ВКонтакте".

Адміністрація в особі Павла Дурова та прес-служби соціальної мережі обмежилася програмною заявою в блозі і коротким коментарем в дусі: "Назад дороги немає".

Як відомо, "ВКонтакте" є найбільшим подібним сервісом в Росії з користувацької базою приблизно в 70 мільйонів аккаунтів.

Читайте також:

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Число користувачів Twitter перевищило населення Росії

Amazon, Facebook і Zynga об'єднаються, щоб протистояти Google

Додатки Facebook вкрали персональні дані мільйонів користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: