Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Carlsberg Ukraine оголосила про запуск унікального проекту на підтримку науки

В кінці вересня Atlas зібрав близько 600 людей на незвичайному заході - Elephant Open Talk.

Тут відомі українці розвіяли міф про те, що наука – тільки для науковців! Майкл Щур, Alloize, Руслана Хазіпова з Dakh Daughters, Влад Фісун та Inaia простими словами розповіли про наукові факти та новітні дослідження в сфері простих чисел, космосу, ДНК та ін., попередньо пройшовши підготовку із  вченими.

Крім цього, на заході вперше було оголошено про запуск унікального проекту в підтримку науки  – Elephant Fund, організатором якого виступила компанія Carlsberg Ukraine. "Carlsberg - це компанія, яка всю історію свого існування сприяє розвитку науки. Сьогодні ми можемо пишатися тим, що втілюємо любов до науки і в Україні, підтримуючи такі заходи, пов'язані з популяризацією науки, як Elephant Open Talk. Ми оголошуємо про те, що в Україні заснований фонд, схожий на глобальний фонд Carlsberg Foundation - Elephant Fund, метою якого є підтримка перспективних наукових розробок і вчених", - говорить Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Починаючи з 1876 року, фонд Carlsberg працює в інтересах суспільства, надаючи фінансову підтримку кращим програмам в науковій, освітній, творчій та культурній сферах. Фонд підтримує прогресивні і новаторські дослідження. Дослідження, які допомагають вирішувати глобальні питання і приносять користь всьому людству. У своїй дослідницькій лабораторії Carlsberg здійснили не один прорив в науці - винайшли pH-шкалу, працювали над описом структури білків, вивели стійкий до світла і тепла сорт ячменю і зробили багато корисних для світу відкриттів.

Запрошуємо всіх стежити за ходом проекту в FB https://www.facebook.com/elephantfund/ або на сайті - www.elephantfund.com.ua

Давайте підтримувати науку разом!

Залиште свій коментар

Вибір редакції