Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Центральний розгінний блок Falcon Heavy не зміг приземлиться на плавучу платформу

Він впав в океан на швидкості 483 км на годину всього за сто метрів від неї.

Перша ступінь центрального сегмента надважкої ракети Falcon Heavy не змогла приземлитися на плавучій платформі в Атлантичному океані.

Про це глава SpaceX Ілон Маск повідомив на конференції за підсумками пуску, - пише The Verge.

Розгінний блок зміг перезапустити тільки один з трьох двигунів, необхідних для посадки на автономну баржу "Of Course I Still Love You" ("Звичайно, я все ще люблю тебе» - ред), і впав в океан на швидкості 483 км на годину всього за сто метрів від неї.

 

ВідеоКомпанїї Ілона Маска вдалося використати перший ступінь ракети "Falcon 9"

Ракета стартувала з космодрому НАСА у Флориді з особистим електромобілем Маска на борту. Ця "Тесла" за планом повинна дістатися до орбіти Марса. За її кермом - манекен у скафандрі, а в салоні звучить пісня Девіда Боуї - "Космічна дивина" ("Space Oddity").

Поки що Маск з допомогою своєї техніки має намір глибоко досліджувати космос, і, вважає, ймовірно на такому "Фальконе" в наступний раз полетять на орбіту Марса вже люди.

ВідеоЗапущена у космос "Тесла" Ілона Маска має дістатись орбіти Марса

Ще ніхто і ніколи не виносив на орбіту такий тяжкий вантаж. Ракета стартувала з космодрому NASA у Флориді із особистим електромобілем Маска на Облавку. Ця "Тесла" - за планом - має дістатись орбіти Марса. За її кермом - манекен у скафандрі, а у салоні лунає пісня Девіда Боуї "Космічна дивина".

Запущена у космос "Тесла" Ілона Маска має дістатись орбіти Марса

Залиште свій коментар

Вибір редакції