Частий прийом душу шкодить легеням

Вчені довели, що душові розпилювачі полегшують поширення бактерій, котрі призводять до легеневих захворювань.

Часте прийняття душу може негативно позначитися на здоров'ї та стати причиною виникнення легеневих захворювань.

Такого висновку дійшли американські вчені, які виявили, що душові розпилювачі можуть поширювати разом з чистою водою шкідливі бактерії.

Згідно з доповіддю Національної наукової академії, близько третини душових, що належать американцям, заражені бактеріями, що викликають легеневі захворювання. Як показали дослідження, проведені вченим з Університету Колорадо, усередині душового розпилювача практично в 100 разів вище концентрація цих бактерій, аніж в інших домашніх водних системах.

За словами авторів дослідження, отримані результати пояснюють кількість заражень інфекціями, що росте останніми роками, все менше людей витрачають свій час на прийом ванни і частіше вважають за краще приймати душ. У процесі прийому душу краплі, що містять бактерії, розбризкуються навколо, завдяки чому інфекція легко потрапляє в легені людини.

"Коли ви вмикаєте душ і насамперед вмиваєте обличчя, то піддаєте себе ризику мати справу з великою кількістю Mycobacterium avium, що небезпечно для здоров'я", - говорить ведучий дослідження професор Норман Пейс.

Подібна обставина не грає особливої ролі для здорових людей, люди з ослабленим імунітетом, вагітні жінки та літні люди можуть бути схильні до захворювання.

Симптоми, що спостерігаються при потраплянні інфекції, характеризуються втомою, слабкістю, сильним сухим кашлем і задишкою.

Читайте також:

Українські вчені вперше в світі сфотографували атом

На Кубі дозволили вільно користуватися Інтернетом

У Франції порушників авторських прав позбавлять доступу до Інтернету

Франкфурт представив новинки автомобільного світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: