Чавес почав виробляти "ах...енные" мобілки

Президент Венесуели представив "найдешевший мобільний телефон у світі" з назвою, яка походить від сленгового позначення пеніса.

Президент Венесуели Уго Чавес оголосив про початок виробництва в країні найдешевших у світі мобільних телефонів з не дуже пристойною назвою.

Чавес представив новий телефон в День матері, передбачивши його успіх. "Цей телефон продаватиметься краще за інших не тільки у Венесуелі, але і у всьому світі", - заявив він.

Новий телефон коштуватиме всього лише 15 доларів. Його назва - Vergatario - походить від сленгового позначення пеніса ("verga"), а в цілому означає похвалу. В російській мові це співзвучно матерному слову, що означає "пеніс", і що також в одній зі своїх модифікацій означає похвалу.

Як пише The Guardian, "Уго Чавес, який вже десять років перебуває при владі, гострий на язик коментатор, часто використовує непристойні вислови, щоб підкреслити те, що він людина з народу. Він якось назвав Джорджа Буша "pendejo" - слівцем, яке походить від назви лобкового волосся, і може бути перекладене як "козел" або "дурень".

Новий "соціалістичний" телефон від Чавеса має фотоапарат, доступ до Інтернету, FM-радіо, а також MP3- і МР4-плеєри. Він збиратиметься в західній Венесуелі з деталей, що імпортуються з Китаю. Очікується, що цього року буде зібрано близько 600 тисяч екземплярів, а до 2011 року - до 2 мільйонів. Апарат продаватиметься за ціною в чотири рази нижче за собівартість завдяки державним субсидіям.

Читайте також:

У 2012 році мільйони людей залишаться без мобільного зв'язку

"Вікіпедія" пошила в дурні найбільші світові ЗМІ

Чавес порадив Обамі "почитати та підучитись"

День, коли Чавес прийшов до влади, оголосили святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: