Через 10 років мобільний буде проектувати голограми та керувати роботами

Японці представили своє бачення мобільного телефона через десять років: виготовлений із вторинної сировини, без великого екрану з функціями електроного ключа та керування хатніми роботами.

СМС
Мобільнику в майбутньому не потрібен буде великий екран
Японська компанія - оператор мобільного зв'язку NTT DoCoMo представила в своєрідному музеї майбутнього Future Station своє бачення технологій кінця наступного десятиліття.

Головна ідея - великий екран мобільного телефону буде ні до чого. Гаджет зможе проектувати зображення на будь-яку поверхню і навіть в повітря у вигляді голограми.

Крім того, телефон буде виконувати більше корисних функцій. Наприклад, він буде служити електронним ключем і електронним квитком, пристроєм для відеоконференцій, автоматичним голосовим перекладачем, пультом дистанційного керування роботом-пилососом і роботом-холодильником.

Устрій, згідно з японським уявленням про недалеке майбутнє, буде підзаряджатися завдяки рухів людського тіла. І, природно, виготовлятися із вторинної сировини.

Ще в 2007 році NTT DoCoMo дозволила клієнтам розплачуватися за покупку газованої води у вуличному автоматі за допомогою впровадженої в телефон системи безготівкового розрахунку. Достатньо лише махнути гаджетом над спеціальним електронним елементом.

Сьогодні всі магазини повсякденного попиту і 60% таксі в Токіо забезпечені подібними зчитувальними пристроями.

Читайте також:

Британці замінять лампочки на шпалери, які випромінюють світло

За 2009 рік у світі було продано телевізорів на 101 мільярд доларів

Німецький хакер оголосив про злом коду GSM

Росія врятує Землю від астероїда Апофіс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: