Через 20 років люди здобудуть безсмертя

Відомий учений Рей Корцвайл стверджує, що через 20 років кожний людський орган можна буде відновити, пославши "наказ" до мозку.

Відомий американський учений Рей Корцвайл, який і раніше говорив про прогрес людства в області генної інженерії та комп'ютерних технологій, упевнений, що через 20 років учені зможуть дублювати всі життєво важливі людські органи.

Він не виключає, що ця заява може багатьом видатися надуманою. Однак він нагадує, що вже сьогодні лікарям доступні імплантати підшлункової залози і штучні нейронні імплантати.

"Я, як і багато інших вчених, вважаю, що за 20 років ми отримаємо в своє розпорядження кошти для "перепрограмування "людського тіла, яке не змінюється з часів кам'яного віку. Таким чином ми не тільки зможемо зупинити процеси старіння, але й зможемо знову помолодшати . А з часом нанотехнології дозволять людям жити вічно ".

За його словами, наноботи, що поширюються по людському організму з кров'ю, дозволять клітинам працювати в тисячі разів ефективніше. А через 25 років кожна людина буде здатна пробігати спринтерську дистанцію за 15 хвилин, або перебувати під водою до чотирьох годин без кисню.

Відповідно до прогнозу 61-річного вченого, завдяки нанотехнологій, в недалекому майбутньому кожна людина зможе скласти книгу за кілька хвилин. А для того, щоб поринути у віртуальну реальність, їй треба буде тільки віддати мозку відповідну команду.

Нагадаємо, сенсаційне відкриття зробила група ірландських вчених, вони виявили в генетичному коді людини три гени, які з'явилися зовсім недавно в процесі еволюції Homo sapiens.

Раніше світова наука вважала за неможливе утворення нових генів у структурах ДНК на настільки пізніх фазах розвитку сучасної людини.

Проте, як показали роботи фахівців з Смафітського інституту генетики Трініті-коледжу Дубліна, в процесі мутації гени можуть створюватися з первинного матеріалу з нульової відмітки.

У людиноподібних мавп, генетичний код яких на 99% збігається з генним кодом сучасної людини, цих трьох генів немає і ніколи не було.

Виявлені три гени виробляють протеїни і беруть участь у забезпеченні життєвих процесів в організмі людини. Правда, зараз вчені не можуть сказати, за які саме функції вони відповідають.

Читайте також:

Вчені взялися за створення "живого" робота

Вчені знайшли у сучасних людей три нових гени

Вчені відкрили секрет захисту клітин від раку

У Британії народилася генетично модельована дитина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: