Через місячне затемнення знервованим та гіпертонікам радять бути обережними

15 червня, вночі Місяць повністю увійде в тінь Землі. Повна фаза місячного затемнення триватиме понад 100 хвилин. Схоже за тривалiстю затемнення востаннє було одинадцять рокiв тому.

Знервованим, гіпертонікам та решті чутливих до природних явищ прохання бути уважними, а всім іншим - обережними. Сьогодні, 15 червня, вночі Місяць повністю увійде в тінь Землі. Повна фаза місячного затемнення триватиме понад 100 хвилин. Схоже за тривалiстю затемнення востаннє було одинадцять рокiв тому.

Спостерігати природне явище можна на всій території України. А краще випити заспокійливого і мирно спати.

Місячне затемнення 2011-го – найтриваліше з досі відомих. Місяць пройде через центр земної тiнi, тому повна фаза затемнення триватиме понад 100 хвилин. Природний супутник нашої планети почне входити в тінь Землі о 21 годині 22 хвилини. Для нетерплячих іспанські астрономи створили комп’ютерну модель природного явища. Сонце, Земля та Місяць стануть в одну лінію о 22 годині 22 хвилини. І при цьому необов’язково мати телескоп.   

Астрономічну красу можна буде спостерігати з будь-якої точки України до першої ночі. Пiсля затемнення небесне тiло увiйде у фазу повного Мiсяця. Затемнення і повний місяць збігаються у часі. Лікарі вже нервують. Уважними треба бути, зокрема, епілептикам. Навіть ексгібіціоністи можуть проявляти себе більш активно.

За словами медиків, людям з підвищеним тиском, хворими суглобами та нервовими розладами краще сидіти вдома. Для творчих особистостей, натомість, це ідеальний час для створення шедеврів. Тому їм треба поквапитись - наступного разу повне місячне затемнення відбудеться у 2018 роцi.

Читайте також:

На Сонці стався потужний і неординарний за красою спалах

Вчені виявили міні-супутник Землі

Найтемніший день за останні 500 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: