Через нестачу жінок на Землі з’являться нації холостяків

Дата публікації
Перегляди
3902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через нестачу жінок на Землі з’являться нації холостяків

За 10 років на Землі з’являться нації чоловіків. Ілюстрація / Фото: emotionalhealingsystem.com

Демографи б’ють на сполох, що в найближчі 10 років, кількість жінок на планеті скоротиться, і з’являться цілі нації холостяків.

Демографи попереджають, що на планеті катастрофічно скорочується жіноче населення і в найближчі десятиліття на Землі з'являться нації холостяків.

Останніми роками в світі народжується рекордно низька кількість жінок, пише британське видання The Telegraph.

Видання зазначає, що, незважаючи на те, що населення Землі продовжує збільшуватися, співвідношення новонароджених хлопчиків і дівчаток далеко не на користь останніх.

Це непокоїть багатьох демографів, які вважають, що брак жінок у найближчі десятиліття може не менш відчутно вплинути на людство, ніж глобальне потепління.

У середньому в світі на кожні 100 немовлят жіночої статі припадає 104-106 хлопчиків. За словами вчених, країни, де щорічно на світ з'являється більше дівчаток, ніж хлопчиків - це лише винятки, що підтверджують правила.

До таких країн належать Індія і В'єтнам (112 хлопчиків на 100 дівчаток), Китай (120 хлопчиків на 100 дівчаток), Азербайджан, Грузія, Сербія, Боснія.

Читайте також: Вчені пророкують за 90 років початок ери канібалізму

Але навіть тут на всіх чоловіків не вистачає жінок. Приміром, в Індії люди традиційно хочуть, щоб у них народився хлопчик. Доходить до того, що коли при проведенні УЗД батьки дізнаються, що в них буде дівчинка, вони вирішують робити аборт.

Через це у світі щорічно гине близько 160 мільйонів ембріонів жіночої статі. Влада Індії та Китаю ввела заборону на аборти, зумовлені статтю дитини, проте чиновники визнають, що цього закону дотримуються дуже погано.

Утім, за словами вчених, якщо в країнах-винятках і далі буде народжуватися більше хлопчиків, ніж дівчаток, це навряд чи сильно вплине на нинішню демографічну ситуацію.

Так, у Китаї нестача дорослих жінок призвела до того, що громадяни в пошуках наречених стали емігрувати до В'єтнаму та Кореї.

Читайте також: Українці вимруть через 1200 років, росіяни - через 800

Багато хто вирішує шукати сімейного щастя на Заході або ж, навпаки, знайомиться з іноземками по інтернету і вмовляє їх переїхати до Китаю.

Які наслідки може принести світу нерівномірне співвідношення між статями, передбачити складно, кажуть демографи.

Деякі вчені прогнозують, що багатоженство, можливо, таємне, може стати популярним навіть у тих країнах, де зараз воно не практикується зовсім.

Інші кажуть, що індустрія секс-туризму в найближчі десятиліття розростеться до небачених раніше масштабів.

Читайте також:

Скоро вода на Землі почне зникати і стане дорожчою за золото

Планета зможе витримати максимум 10 млрд населення

Через сто років кожен третій житель Землі буде африканцем

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація