Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через півстоліття у Facebook буде більше померлих користувачів, ніж живих

Щонайменше 1,4 мільярда користувачів помруть до 2100 року - науковці.

Вчені з університету Оксфорда порахували, що через півстоліття кількість померлих користувачів Facebook може перевищити кількість живих, повідомляє EurekAlert.

Фахівці проаналізували дані користувачів 2018 року і припустили, що щонайменше 1,4 мільярда користувачів Facebook помруть до 2100 року. Відтак, кількість мертвих користувачів може перевищити кількість живих до 2070 року. До кінця цього століття число померлих користувачів може сягнути 4,9 мільярда.

Завдяки дослідженню, можна вже зараз задуматися над питанням щодо того, хто матиме право на всю цю інформацію і як використовуватиме її.

Як повідомлялося раніше, українська кіберполіція викрила злодіїв, які поширювали віруси для викрадення конфіденційної інформації. Для цього вони створювали та купували й модифіковували програмне забезпечення. Згідно повідомлення правоохоронців, програми кіберзлочинці поширювали на спеціалізованих форумах та чатах бірж криптовалют під виглядом ліцензійного програмного забезпечення. "Насправді ж користувачі завантажували на свій пристрій вірус. Зазвичай це були віруси типу stealer або keylogger".

ВідеоFacebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

Після теракту в Новій Зеландії соцмережа заборонить будь-які прояви так званого білого націоналізму. Блокуватимуть дописи, що поширюють дискримінацію та образи інших рас, а ще ретельніше відслідковуватимуть та видалятимуть терористичний контент.  

Facebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції