Через сто років кожен третій житель Землі буде африканцем

Згідно з даними дослідження, до 2100 року практично кожен третій житель планети буде африканцем, у зв'язку з активними демографічними процесами в Африці.

До 2100 року практично кожен третій житель планети буде африканцем.

Про це йдеться в доповіді, опублікованій французьким Національним інститутом демографічних досліджень (INED).

Вчені також нагадали, що у 2011 році населення планети перевищить сім мільярдів людей,а надалі протягом цілого століття чисельність землян буде залишатися стабільною, перебуваючи на рівні в 9-10 млрд.

Французи з'ясували, що темпи зміни чисельності населення Землі в 2011 не перевищать 1,1%. Це відносно помірна цифра в порівнянні з максимальним показником в 2%, зареєстрованим 50 років тому.

"Зниження обумовлене скороченням середньостатистичної народжуваності. Нинішнього року на одну жінку припадає 2,5 дитини, а в 1950 році цей показник дорівнював п'яти", - відзначають в INED.

У доповіді особливо підкреслюється, що різні темпи приросту населення в залежності від країни та регіону призведуть до значної зміни рейтингу найбільш населених країн.

Якщо на часі трьома провідними державами є Китай (1,33 млрд), Індія (1,17 млрд) і США (306,8 млн), то до 2050 року лідером списку стане Індія, населення якої досягне 1,69 млрд осіб.

Китай опиниться на другому місці з населенням в 1,31 мільярда. На третє місце вперше вийде Нігерія з показником в 433 млн осіб - потіснивши США, які займуть 4-е місце (423 млн). В даний час Нігерія знаходиться на 7-му місці у списку (162,3 млн).

У зв'язку з активними демографічними процесами в Африці очікується, що до 2100 року практично кожен третій житель планети буде африканцем.

В даний час там проживає приблизно одна сьома від загального числа жителів Землі. Особливо значним буде приріст населення в державах, розташованих південніше Сахари. З 600 млн у 2000 році населення там збільшиться до 3,4 млрд в 2100 році.

Зазначимо, що висновки INED співзвучні з доповіддю ООН, опублікованою 11 липня.

Читайте також:

Всі неафриканці є нащадками неандертальців

Україна перетвориться на пустелю, яку заселять африканці та азіати

В Африці білошкірих африканців вбивають і роблять з них талісмани

За місяць населення України скоротилося майже на 19 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: