Через уразливість програми для геїв мільйони інтимних фото потрапили в Інтернет

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Додаток Jack'd було завантажено через Google Play більше п'яти мільйонів разів.

Мільйони інтимних фотографій опинилися у відкритому доступі через уразливість в системі безпеки додатка Jack'd - сервісу знайомств для геїв.

Про це повідомляє ВВС.

Доступ до фотографій може отримати через браузер будь-який бажаючий. Уразливість з'явилася рік тому, але до цих пір вона так і не була усунена.

Зауважимо, що додаток Jack'd було завантажено через Google Play більше п'яти мільйонів разів.

Користувачі програми можуть додавати до свого профілю фотографії з позначкою "особисті", при цьому передбачається, що ці фото будуть доступні лише певним людям за вибором самого користувача.

Але всі фотографії, які додають користувачі, завантажуються на відкритий веб-сервер і фактично опиняються у відкритому доступі. За даними видання, особисті фото користувачів програми як і раніше знаходяться у відкритому доступі тому ж сервері.

На сервері доступні не тільки фотографії, але і персональні дані, у тому числі і відомості про місцезнаходження користувачів додатку.

Пізніше глава компанії Марк Джіроламо заявив, що уразливість буде ліквідована до четверга, 7 лютого. Керівництво компанії поки ніяк не коментувало цю ситуацію.

ВідеоБог створив та любить геїв такими, якими вони є – Папа Римський

Папа Римський підтримав гомосексуала із Чилі. Про це розповів в інтерв'ю американським журналістам Хуан Карлос Круз. У дитинстві чоловік став жертвою священника-педофіла. Аби обговорити це, понтифік запросив його до Ватикану. І під час приватної бесіди розповів, що вважає - Бог створив та любить геїв такими, якими вони є. 

Бог створив та любить геїв такими, якими вони є – Папа Римський

Нагадаємо, що раніше в Індії геї та лесбіянки влаштували масові протести.

Залиште свій коментар

Вибір редакції