Червоне вино викликає у жінок сексуальний потяг

Одна з теорій, що пояснює це явище, заснована на тому, що червоне вино викликає приплив крові до певних частин тіла.

Італійські вчені встановили, що сексуальне бажання з'являється у жінок, які п'ють червоне вино набагато частіше, ніж у їхніх подруг, які віддають перевагу іншим алкогольним напоям або взагалі не вживають алкоголю.

Одна з теорій, що пояснює це явище, заснована на тому, що червоне вино викликає приплив крові до певних частин тіла. Саме це і стає причиною сексуального збудження.

У рамках дослідження вчені з Університету Флоренції попросили відповісти на питання анкети 800 жінок у віці від 18 до 50, жодна з яких не повідомила про будь-які проблеми в інтимному життя. Анкета складалася з 19-ти питань, за кожну з відповідей нараховувалися бали (від двох до 36).

Всі учасниці експерименту були розділені на три групи: ті, хто щодня випиває один або дві склянки червоного вина, ті, хто випиває в день менше одного стакана будь-якого іншого спиртного напою, і ті, хто взагалі не п'є.

Жінки, які випивають більше двох склянок вина в день, були виключені з лав учасниць дослідження.

Після обробки даних анкети, рівень сексуальної активності в групі прихильниць червоного вина (27,3) виявився вище, ніж у групі дам, які віддають належне пиву, коньяку та іншим напоям (25,9). На третьому місці виявилися ті, хто взагалі не п'є (24,4).

Читайте також:

Секс виник як спосіб захисту від паразитів

В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити

Підлітки прийняли сексуальний стогін за крик про допомогу і "врятували" жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: