Число користувачів Twitter перевищило населення Росії

Аудиторія найпопулярнішого сервісу мікроблогів Twitter нині становить більше 145 мільйонів людей, що перевищує населення Росії.

Число зареєстрованих користувачів Twitter перевищило населення Росії: тепер аудиторія найпопулярнішого сервісу мікроблогів становить більше 145 мільйонів людей. Про це повідомив в офіційному блозі Twitter глава сервісу Еван Вільямс.

Також Twitter з'ясував найпопулярніші інструменти для записів серед користувачів сервісу. На першому місці опинився сайт Twitter.com, за допомогою якого залишають записи 78 відсотків всіх користувачів. 14 відсотків мікроблогеров користуються мобільним сайтом Twitter. При цьому уточнюється, що багато користувачів залишають записи за допомогою декількох клієнтів.

Всього з квітня 2010 року кількість мобільних користувачів Twitter зросла на 62 відсотка. При цьому 16 відсотків усіх нових користувачів сервісу мікроблогів починають користуватися Twitter за допомогою мобільних клієнтів. Для порівняння, аудиторія додатків Twitter для iPhone і для BlackBerry за останні 30 днів склала 8 і 7 відсотків від загальної кількості активних мікроблогеров відповідно.

Зазначається, що на початку серпня в Twitter був залишений двадцатімілліардний запис. Цей показник подвоївся менш ніж за п'ять місяців. Десятимільярдний запис був залишений в березні.

Раніше повідомлялося, що більшість користувачів майже не пише в свої мікроблоги. В кінці 2009 року було проведено дослідження, за результатами якого було з'ясовано, що 80 відсотків усіх користувачів залишили у своїх мікроблогах менше 10 записів.

Читайте також:

"ЖЖ" інтегрувався з Twitter і Facebook

Північна Корея вийшла в Facebook

За рік відвідуваність Twitter зросла вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: