Кількість користувачів "Вконтакте" сягнула 100 млн, що вдвічі більше населення України

Кількість користувачів "Вконтакте" перевалила вже за 100 мільйонів і збільшується щосекунди.

Кількість користувачів "ВКонтакте" - найвідвідуванішої соціальной мережі в Україні, Росії та Білорусі перевищило 100 мільйонів. Даний показник користувачів більше, ніж удвічі перевищує населення України.

Як відомо, "Вконтакте" - соціальна мережа, російский аналог сервісу "Facebook". За даними сайту Alexa.com станом на листопад 2010, другий за відвідуваністю сайт в Росії і Білорусі, третій в Україні, п'ятий в Казахстані та 35-й у світі.

Сайт спочатку позиціонував себе як соціальну мережу студентів і випускників елітних російських вищих учбових закладів, пізніше - як універсальний засіб зв'язку для всіх соціальних груп і віків. У січні 2009 року "ВКонтакте" вперше обігнав по відвідуваності на пострадянському просторі свого головного конкурента - "Однокласники".

Нині "ВКонтакте" є беззаперечним лідером в Україні та Росії серед соціальних мереж за відвідуваністю, на сайті зареєстрована переважна більшість української молоді, яка використовує цей сайт як універсальний засіб для спілкування і обміну даними.

Зазначимо, 1 жовтня 2006 року було зареєстроване доменне ім'я vkontakte.ru товариством з обмеженою відповідальністю "ВКонтакте". Цю дату прийнято вважати датою заснування сайту.

Швидке зростання популярності ресурсу викликало високий інтерес до нього з боку інвесторів. Повідомлялося, що тільки в січні 2007 року три інвестори хотіли викупити проект. Ці пропозиції відкидалися, як і варіанти розмістити рекламу, яка була відсутня на сайті з моменту його заснування.

Довгий час про власників сайту не було точних відомостей. Ця обставина послужила підставою для виникнення суперечливих чуток, що сайт був створений і належить ФСБ, яка з його допомогою контролює його користувачів.

В кінці 2007 року Павло Дуров заявив про неспроможність подібних чуток, проте сторонніх підтверджень до цих пір не існує.

За інформацією газети "Відомості", сайт належить ТОВ "ВКонтакте", яке було зареєстровано 19 січня 2007 року. Спочатку крупною часткою володіла сім'я підприємця Михайла Мірілашвілі. Згідно Єдиному державному реєстру юридичних осіб, його засновниками були Вячеслав Мірілашвілі - 60%, Павло Дуров - 20%, Михайло Мірілашвілі - 10% та Лев Лєвієв - виконавчий директор - 10%.

Проте, за даними "СПАРК-інтерфакс", на 1 лютого 2008 року 100% ТОВ "ВКонтакте" належило офшору Doraview Limited, зареєстрованому на Британських Віргінських островах.

Як відомо, протягом чотирьох років свого існування "ВКонтакте" впровадив велику кількість корисних сервісів, які спрощують роботу користувача з соцмережею, а також обміну з друзями інформацією так контентом.

"ВКонтакте" також постійно є предметом різних конфілтків, головними темами яких є розповсюдження порнографії та піратство.

Нагадаємо, нещодавно, російський розробник антивіруса "Доктор Веб" назвав соціальну мережу "Вконтакте" порнографічною і включив її в список ресурсів, що містять порно, обмеживши відвідування сайту.

В свою чергу, міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов закликав, щоб Верховна рада на законодавчому рівні почала блокувати діяльність сайтів, які займаються поширенням заборонених матеріалів. До таких ресурсів міністр відніс і сайт "ВКонтакте".

Читайте також:

"ВКонтакте" запустила рейтинг мікроблогів

У Twitter перекажуть Біблію

MySpace інтегрувався з Facebook

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

У вересні вимерли ще 10 тисяч українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: