Чоловіки з бородою є більш привабливою кандидатурою для тривалих стосунків - учені

Жінки мріють бачити чоловіків з бородою протягом усього життя.

Американські вчені заявили, що борода є потужним інструментом для привертання уваги майбутньої потенційної дружини. Про це повідомляє Metro.

На думку дослідників з університета Квінсленда, наявність бороди робить чоловіків більш привабливою кандидатурою для тривалих взаємин в очах жінки.

Дослідники провели експеримент, і сфотографували начисто поголених чоловіків, представників з щетиною і окремо моделей з бородою. Потім жінок попросили ознайомитися з фото і обрати за ступенем привабливості чоловіків, яких вони розглядають як кандидатів для короткочасних та довгострокових стосунків.

Під час дослідження було встановлено, що жінки охоче обирають на роль обранця чоловіків із бородою. Вчені пояснюють такий феномен проявом чоловічої маскулінності, яка приваблює жінок.

Нагадаємо, раніше вчені провели соціальне опитування, щоб з'ясувати, кого воліють жінки для створення сім'ї - гетеросексуальних чи бісексуальних чоловіків. За результатами опитування, більшість жінок у стосунках з бісексуалами вважають їх найкращими коханцями і батьками, ніж гетеросексуалів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: