Чорна діра і легкий пушок: колеги Гокінга представили його останню статтю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фізики заявили, що в статті зроблено важливий крок на шляху побудови теорії квантової гравітації.

У світ вийшла стаття, в якій знаменитий покійний фізик Стівен Гокінг в партнерстві з колегами з Кембриджу та Гарварду розглядає зникнення інформації в чорних дірах. Дослідники припускають, що якщо об'єкт потрапляє в чорну діру, він повинен збільшити температуру цієї діри, і її ентропія також повинна змінитися.

Про це пише "Новое время".

Стаття про це отримала назву Black Hole Entropy and Soft Hair (Ентропія чорної діри і легкий пушок). Така назва статті є апеляцією до фізичної "теореми про відсутність волосся" у чорної діри, де "волосся" є метафорою інформації про матерію, яку чорна діра поглинає і не випускає назад, зазначає видання з посиланням на публікацію Science Alert.

Фотони, які оточують чорні діри, могли б записати ентропійне зрушення чорної діри. Саме такі фотони Гокінг і його колеги і називають "легким пухом". По суті ця метафора - спосіб дати пояснення температурним і ентропійним зрушенням, щоб картина відповідала тому, що ми вже знаємо про роботу Всесвіту.

Фотогалерея У Кембриджі поховали генія фізики Стівена Гокінга (13 фото)

Один з авторів нової роботи, фізик Малкольм Перрі з Кембриджського університету у Великій Британії заявив, що в статті зроблено важливий крок на шляху побудови теорії квантової гравітації.

"Треба бути вченим калібру Гокінга, щоб правильно зрозуміти тонкощі нового дослідження", - йдеться в матеріалі.

ВідеоВидатного фізика Стівена Гокінга поховали поряд Дарвіном та Ньютоном

Видатного фізика Стівена Гокінга поховали у Вестмінстерському абатстві поряд із найвідомішими вченими світу. На церемонію запросили мандрівників у часі.

Видатного фізика Стівена Гокінга поховали поряд Дарвіном та Ньютоном

Нагадаємо, що раніше радіосигнал із голосом Гокінга відправили до найближчої чорної діри

Залиште свій коментар

Вибір редакції