Чорноморські курорти на POGODA.ukr.net

Тим, хто збирається у відпустку, POGODA.ukr.net надає інформацію про погоду на чорноморських курортах.

Тепер в зоні покриття POGODA.ukr.net - чорноморські курортні міста України, Росії, Туреччини, Болгарії і Румунії з описом погодних умов на найближчих три, п'ять і сім днів.

Ті, хто люблять загоряти, пірнати і плавати, дізнаються температуру повітря, води і можливі опади, рівень тиску і вологості. Охочим проплисти під вітрилом на українському чорноморському побережжі стануть в нагоді дані про висоту хвиль і видимість у бік моря. Фотолюбителі, та й не тільки вони, напевно оцінять інформацію про захід сонця і світанки: можна буде не тільки встигнути насолодитися прекрасним видовищем, але і зробити декілька хороших кадрів.

Дізнатися погоду на чорноморських курортах дуже просто. Потрібно зайти в розділ "Чорне море" на POGODA.ukr.net, де представлена карта українського, російського, турецького, болгарського і румунського чорноморського побережжя. І далі навести курсор на потрібне курортне місто.

Інформація про погодні умови поставляється з метеостанцій Гідрометцентрів України, Росії і країн, територія яких омивається Чорним морем. Отже будьте упевнені, що отримані дані про погоду на Чорному морі достовірні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: