Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Чужий" повернувся. П'єса американських школярів підірвала мережу

У Нью-Джерсі на шкільній сцені поставили п'єсу "Чужий". Твіти про неї стали вірусними.

У середній школі в Північному Бергені в Нью-Джерсі 23-24 березня реінкарнували тему хіт-фільму Рідлі Скотта "Чужий". У постановці взяли участь 16 учнів. Завдяки мережі, ігрова п'єса стала вірусною, повідомляє Time.

Дійство фільму, перенесене на сцену студентами, вразило уяву глядачів освітленням і костюмами, які мали "вкрай переконливий" вигляд. Поряд з акторською грою, глядачі відзначили "надзвичайність інопланетних ефектів". Найвищою оцінкою для постановки стало те, що після її публікації 17-річним учасником Джастіном Пірсом в Reddit, вона швидко набула популярності в мережі.

"Моя школа зробила ігрову версію "Чужого". Ось фотографія з відкриття минулої ночі", - написав підліток. Викладач англійської мови Perfecto Cuervo адаптував сценарій фільму і керував постановкою як режисер, в той час як вчитель малювання Steve Defendini курував декорації і костюми. Працюючи з обмеженим бюджетом, студенти сконструювали культовий костюм прибульців з пластиковим каркасом, купленим і вдосконаленим. Деякі знаменитості вже заявили про бажання поставити виставу на Бродвеї.

Офіційний акаунт оригінального фільму 1979 року в Twitter також відреагував на подію. Тут зазначили, мовляв, 40 років минуло, а тема фільму все ще утримує увагу публіки.

Нагадаємо, минулого тижня компанія Microsoft повідомила на своєму офіційному сайті інформацію, вкрай важливу для всіх юзерів мережі, які користуються програмним забезпеченням компанії. Користувачів Windows 7 попередили про швидке припинення підтримки цієї операційної системи. Оновлення системи безпеки Windows 7 припиниться 14 січня 2020 року. Користувачі почнуть отримувати відповідні повідомлення починаючи від 18 квітня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції