Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цитрусові для сексуального здоров’я і авокадо для зору: учені назвали найкорисніші для чоловіків продукти

У чоловіків, які регулярно вживають бобові, ризик серцевого нападу майже вдвічі менший ніж у тих, хто бобовими нехтує.

Світові учені назвали продукти, які здатні підтримати здоров’я чоловіка у будь-якому віці.

Листові зелені овочі, такі як шпинат і броколі, є чудовим джерелом фолієвої кислоти, йдеться у сюжеті «Сніданку з 1+1». Дослідження показали, що у чоловіків, які мають в раціоні ці овочі, зменшується ризик високого тиску.

Необхідний для сильної статі вітамін С. Двісті міліграмів на день підтримають не лише імунітет, а й безпосередньо сексуальне чоловіче здоров’я. Це насамперед стосується чоловіків, старших сорока років. До речі, вітамін С – не лише цитрусові. Він міститься у шипшині, болгарському перці, чорній смородині.

Наступний корисний інгредієнт обіду для чоловіків – це авокадо. А все завдяки корисним жирам, що містить авокадо. Ці жири підтримують зір і полегшують симптоми артриту.

ВідеоУчені назвали найкорисніші продукти для чоловіків

І нарешті у чоловіків, які регулярно вживають бобові, ризик серцевого нападу майже вдвічі менший ніж у тих, хто бобовими нехтує. До того ж, наприклад, квасолеве рагу, допомагає організму знизити рівень холестерину в крові. Експерти рекомендують час від часу замінювати курячий суп на квасолевий.

Нагадаємо, самотність - часта причина ожиріння у чоловіків, проблеми зі сном впливають на репродуктивне здоровя жінки, а стрес та щастя можна підхопити від іншої людини. Про цікаві відкриття зі світу здоров'я читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції